Bitdefender

Firma Bitdefender je popredným výrobcom bezpečnostného softvéru, ktorý slúži viac ako 500 miliónom používateľom po celom svete. Cieľom spoločnosti je zaistiť internetovú bezpečnosť pre všetkých. Toto odhodlanie prinieslo spoločnosti celosvetové prvenstvo v rebríčkoch významných softvérových testovacích spoločností ako sú AV-TEST, AV-Comparatives, Checkmark, ICSA Lab alebo Virus Bulletin. Viac než dekáda skúseností s aktívnym bojom proti malvéru a ďalším on-line hrozbám priniesla firme Bitdefender pozíciu inovačného lídra.

Spoločnosť Bitdefender má víziu čistého internetu ako podporného prostredia pre vzdelávanie, osobnú slobodu a výmenu myšlienok a názorov. On-line prostredia, v ktorom sa deti môžu voľne hrať, dospievajúci sa môžu socializovať a študovať bez obáv zo šikanovania, kde môžu dospelí podnikať, nakupovať a učiť sa bez obáv z krádeže identity, bankových podvodov a iných neprávostí.

Preto sa firma Bitdefender snaží prinášať inovácie a najnovšie technológie tam, kde môžu poslúžiť najlepšie. Preto okrem ponuky komerčných produktov a produktov pre domácnosti, spoločnosť vyvinula a ponúka aj širokú škálu produktov pre osobné počítače, chytré telefóny (smartfóny) a tablety. Spoločnosť Bitdefender taktiež ponúka bezplatné aplikácie na zabezpečenie sociálnych sietí a spolupracuje so školami a neziskovými organizáciami na ochrane ich zariadení pred napadnutím.

Pre oprávnené neziskové a charitatívne organizácie, verejné knižnice, organizácie Slovenského Červeného kríža a vybrané cirkevné a náboženské organizácie prináša darovací program spoločnosti Bitdefender antivírový a bezpečnostný softvér. Produkty môžete použiť na vylepšenie zabezpečenia počítačov Windows a Mac v sieti, Windows serverov a mobilných zariadení so systémom Android.