Tableau Software

Keď sa dajú dokopy oceňovaný profesor, brilantný informatik a dôvtipný obchodník so zaujatím pre dáta, k tomu sa pridá jeden z najpálčivejších problémov vo svete softvéru – tvorba databáz a prehľadov dát zostavených zrozumiteľne aj pre obyčajného človeka – vznikne unikátna kombinácia, ako tento problém riešiť. Riešenie firmy Tableau, ktoré vzniklo v roku 2003, v súčasnosti využíva viac než 29 000 spoločností z rôznych oborov činností po celom svete. Všetkých spája jedna vec – potreba porozumieť svojim vlastným dátam.

Poslaním Tableau Foundation je podporovať využívanie faktov a dátovej analýzy na riešenie problémov sveta. Naša CSR stratégia je založená na podpore neziskových organizácií pri využívaní ich vlastných dát, umožniť im rýchly náhľad a analýzu týchto dát, a takto sprostredkovane podporiť ich verejno-prospešnú misiu.

V rámci programu darovania spoločnosti Tableau je prostredníctvom programu TechSoup Slovensko ponúkaný softvér pre dátovú analýzu a ich vizualizáciu. Ponuka je učená pre oprávnené neziskové a charitatívne organizácie a verejné knižnice so sídlom na Slovensku.

Aj s minimálnymi skúsenosťami budete schopní používať softvérové riešenie firmy Tableau pre tvorbu a zdieľanie vizuálnych prezentácií akýchkoľvek dát, ktoré vaša organizácia má a zbiera.

Pravidlá a podmienky

Oprávnená organizácia môže získať až 5 licencií počas jedného fiškálneho roka (trvá od 1. júla do 30. júna nasledujúceho kalendárneho roka).

Na stránke Pravidlá a podmienky nájdete podrobnejšie informácie o kritériách programu.