Zoom Discount Program

Program zliav spoločnosti Zoom ako súčasť programu darovania TechSoup Slovensko poskytuje pre oprávnené neziskové a charitatívne organizácie a verejné knižnice na Slovensku softvér pre video- a webové konferencie a webináre.

Produkty spoločnosti Zoom môžete využiť na komunikáciu s kolegami, partnermi, darcami, dobrovoľníkmi alebo sympatizantmi počas online stretnutí a webinárov.

Oprávnenosť a obmedzenia

Oprávnené organizácie môžu získať jeden zľavnený produkt počas fiškálneho roka (od 1. júla do 30. júna nasledujúceho kalendárneho roka).

Ak si chcete skontrolovať, či je vaša organizácia oprávnená pre účasť v tomto programe, prečítajte si stránku Pravidlá a podmienky spoločnosti Zoom.

Prístup ku zľave

Ak názov produktu obsahuje aj text „Prístup ku zľave“, naša ponuka pozostáva zo špeciálnej zľavy na vybrané produkty alebo služby. Potom, ako zadáte vašu žiadosť a zaplatíte administratívny poplatok do programu TechSoup, zaplatíte firemnému darcovi zľavnenú cenu za požadovaný produkt alebo službu. V popise každého produktu alebo služby nájdete výšku konkrétnej zľavy, resp. výšku platby. Tieto zvýhodnené sadzby môžu využívať iba oprávnené neziskové organizácie, občianske združenia a verejné knižnice schválené do programu TechSoup.